Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

Oświadczenie można przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@meble-lusso24.pl lub pisemnie na adres ul. Wały Jana III 5, 46-100 Namysłów


2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu, przed wcześniejszą informacją wysłaną na adres biuro@meble-lusso24.pl bądź telefonicznie pod nr +48 530 014 017 wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Meble-Lusso24
ul. Wały Jana III 5
46-100 Namysłów


Zwrot towaru 

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt należy w ciągu 14 dni złożyć elektronicznie lub pisemnie oświadczenie o odstąpieniu od umowy, zgodnie z obowiązującym prawem. Należy uzupełnić i wysłać je na nasz adres biuro@meble-lusso24 , aby zachować termin do odstąpienia od umowy, bądź wraz ze zwracanym produktem/produktami na adres: 

Meble-Lusso24
ul. Wały Jana III 5
46-100 Namysłów

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami należy dołączyć także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl