Opcje przeglądania

Szafy uchylne stosowane są często w wąskich szafach, w których nie ma możliwości zamontowania drzwi przesuwnych i w tych, w których stosowane są tylko jedne drzwi. Szafy uchylne umożliwiają także lepsze zaaranżowanie przestrzeni w tych meblach, które są płytkie, bo system przesuwny zajmuje sporo miejsca, znacznie więcej niż tradycyjne zawiasy. W Meble-Lusso24 proponujemy szafy z drzwiami uchylnymi w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach, do sypialni, garderoby, salonu przedpokoju i pokoju dziecka.

Szafa uchylna dla zwolenników minimalizmu

Szafy z drzwiami uchylnymi najczęściej trafiają do mieszkań osób, które cenią gładkie fronty i są wierne tradycyjnym rozwiązaniom w tworzeniu mebli. Nie oznacza to jednak, że modele są jednokolorowe i nudne! Oferujemy szafy białe, w kolorze drewna jasnego, ciemnego, na nóżkach, takie, które wykorzystują drzwi uchylne oraz wszelkie szufladki i schowki. Łączą prostotę z nowoczesnością, są ponadczasowe i na pewno pojemne. Wielkim atutem szaf uchylnych są uchwyty. W zależności od tego, jakie wybierzemy, zmieniamy wygląd całej szafy. Chociaż szafa jest sprzedawana z określonym rodzajem uchwytów, każdy może je samodzielnie wymienić, a uchwytów bardzo dekoracyjnych nie brakuje. Drzwi uchylne w szafie można zastosować zarówno w dużej szafie garderobianej, jak i w szafce do przechowywania drobnych przedmiotów domowego użytku.

Szafa uchylna z lustrem

W wielu mieszkaniach znakomicie sprawdzi się szafa uchylna z lustrem. To praktyczne rozwiązanie polecane do sypialni, garderoby i przedpokoju. W dużym lustrze, które jest zamontowane na całości lub tylko na części frontu szafy, odbija się światło. Dzięki temu nawet niewielkie pomieszczenie bez okna wydaje się jaśniejsze i bardziej przyjazne. Dodatkowo w lustrze widać odbicie pomieszczenia, co sprawia, że pokój sprawia wrażenie o wiele większego, niż jest w rzeczywistości. Szafa uchylna z lustrem ma więc szerokie zastosowanie w każdym mieszkaniu czy biurze.

Szafy uchylne do sypialni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl