Pełne wykorzystanie wolnej przestrzeni w mieszkaniu pozwala na wygodniejsze i bardziej skuteczne przechowywanie ubrań, domowych akcesoriów i innych przedmiotów, które warto w domu mieć, ale nie należy ich eksponować. Szafa narożna znakomicie wypełnia zwykle wolne rogi pokoju i pozwala na zachowanie porządku we wnętrzu.

Szafy narożne — doskonałe wykorzystanie przestrzeni

Uzupełnienie umeblowania o szafy narożne zwiększa ilość miejsca do przechowywania. W rogach sypialni, jadalni czy przedpokoju sprawdzi się lepiej, niż szafa tradycyjna. Narożna szafa zastosowana w zabudowie pomieszczenia umożliwia połączenie drzwi przesuwnych z uchylnymi, co sprawia, że całość jest funkcjonalna a dwie szafy różne, ale spójne stylistycznie, zamieniają się w bardzo praktyczny mebel do przechowywania. W szafie narożnej znajdować się mogą drążki, półki i szuflady, dlatego fakt, że stoi w narożniku nie obniża jej walorów jako mebla do przechowywania. Klient Meble-Lusso24 może zdecydować się na szafę narożną w różnorodnej stylistyce. Szafa narożna biała wygląda znakomicie w jasnych, minimalistycznych czy skandynawskich wnętrzach. Mebel w kolorach jasnego lub ciemnego drewna, w klasycznych albo industrialnych.

Jedną z największych zalet szafy narożnej jest to, że dopasować ją można nawet do niewymiarowych wnętrz, takich, w których klasyczna szafa na pewno się nie zmieści, bo układ pomieszczenia na to nie pozwala. Jest też znakomitym wyborem do bardzo małych pokoików, ponieważ zajmują pozornie mało miejsca, ale ma wyjątkowo okazałą pojemność. Osoby, które mają dużo ubrań, ale niewielkie wnętrza, będą zachwycone funkcjonalnością szafy narożnej.

Szafa narożna z lustrem

Tak jak klasyczne szafy z drzwiami uchylnymi i z drzwiami przesuwnymi, tak i szafa narożna może być wyposażona w lustro. Duże lustro umieszczone na drzwiach szafy jest praktyczne. Można się w nim przejrzeć, ale także sprawia, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i większe. Szafa narożna z lustrem to rozwiązanie, które można polecić do sypialni, pokoju nastolatka, przedpokoju, gabinetu czy poczekalni, bo meble z Meble-Lusso24 to nie tylko produkty do domu, ale także miejsc użyteczności publicznej i firm.

Szafy narożne do sypialni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl